Костін Ілля Павлович

Освіта
Сімферопольський державний університет ім. М.В. Фрунзе
Інститут інтелектуальної власності НУ «Одеська юридична академія»
Ілля Костін практикує право з 1994 року, з 2005 року – в якості адвоката. Професійні інтереси пана Костіна фокусуються на питаннях фармацевтичної регуляторики, інтелектуальної власності, трудового та кримінального права.
Ілля Костін очолює практику кримінального права Юридичної компанії «Правовий Альянс», яка відома, насамперед, супроводженням резонансних кримінальних справ в сфері фармацевтичного бізнесу.  Під його керівництвом команда практики інтелектуальної власності, зокрема, реалізовує проекти, пов’язані з порушенням прав на патенти, а також із судовими спорами в цій сфері. Досвід Пана Костіна в сфері трудового права, зокрема, в представництві інтересів роботодавців, бере свій початок з 2000-х років. Дотепер Ілля Костін постійно залучається до вирішення трудових питань, що виникають у компаніях із різних сегментів бізнесу – від розробки трудових політик і процедур до переговорів зі співробітниками та вирішення трудових спорів.
Ілля Костін бере активну участь у діяльності органів адвокатського самоврядування та правничіх громадських організацій. Так, Ілля Костін є членом Ради адвокатів Київської області, де з 2015 по 2017 роки очолював Комітет захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності.  З 2017 р. Ілля Костін є членом кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області. З 2002 року Ілля Костін – член Асоціації правників України, де наразі обіймає позицію голови комітету АПУ з фармацевтичного права.
Ілля Костін є очільником Благодійної організації «Благодійний фонд допомоги захисникам вітчизни та їх сім’ям «Коло», в межах діяльності якої реалізує низку соціальних проектів правової та загальногромадянської спрямованості.