До уваги осіб які будуть складати іспит 14, 16 грудня 2021 року

ДО УВАГИ

осіб які будуть складати іспит 14, 16 грудня 2021 року

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р., «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, зі змінами та доповненнями, відповідно до п. 35 п.п. 7 – проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів … заборонено.

Обмеження, передбачені підпунктом 7, не застосовуються за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу) негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку), або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Враховуючи зазначене вище, запрошені на складення іспиту повинні мати один із документів: сертифікат про вакцинацію (зелений), негативний ПЛР-тест (72 год), експрес-тест на антиген (48 годин) або оригінал довідки від лікаря про одужання від COVID-19 (3 міс.).

Дякуємо за розуміння.
З повагою, голова КДКА Київської області                                                                     В.А. Поліщук