Бабич Олена Іванівна.

Бабич Олена Іванівна

В 2003 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет, магістр права, диплом з відзнакою.

Займається юридичною практикою з 1999 року. Серед компетенцій – супровід господарської діяльності підприємств, а також представництво клієнтів у господарських, цивільних і сімейних спорах.

Має 15 років практики у сфері медичного права. Консультує провідні медичні установи різного профілю, в тому числі з питань господарського, трудового права та має значний досвід у побудові ефективної моделі правового забезпечення внутрішніх бізнес-процесів медичних закладів. Бере активну участь у розробці законопроектів та підзаконних нормативно-правових актів у сфері охорони здоров’я.

14 липня 2011 року отримала свідоцтво про заняття адвокатською діяльністю.

Засновник і керівник Адвокатського бюро Олени Бабич.

За версією дослідження «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2017» та «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України – 2018» відзначена серед лідерів практики «медичне право / фармацевтика».

Організатор щорічного Legal Medical Forum – спеціалізованого заходу, присвяченого юридичним питанням у сфері медицини.

У 2018 році Олена організувала Авторську правничу майстерню Legal Lab – платформу юридичних заходів для медичних працівників.

В 2017 році очолила Комітет медичного права Ради адвокатів Київської області.

В 2018 році очолила Комітет медичного права Асоціації адвокатів України.

26 січня 2019 року на Звітно-виборчій конференції адвокатів Київської області обрана до складу Кваліфікаційної палати КДКА Київської області.

29 січня 2019 на першому засідання Кваліфікаційної палати КДКА Київської області була обрана секретарем Кваліфікаційної палати.