Доманський Андрій Олегович

Доманський Андрій Олегович

Народився 16 лютого 1979 року, в місті Києві.
Розпочав свою трудову діяльність в 1998 році в Адвокатській колегії «Світло Істини», на посаді юриста. Згодом працював юрисконсультом та керівником юридичної служби на підприємствах різної форми власності.
В 2001 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет з відзнакою.
30 травня 2002 року склав іспит в Київській обласній кваліфікаційно – дисциплінарній комісії адвокатури та отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, з цього часу і почав займатись адвокатською діяльністю індивідуально.
З січня 2007 року третейський суддя, Перший заступник Голови Постійно діючого третейського суду при Асоціації “Всеукраїнське об’єднання торговців транспортними засобами”.
З серпня 2014 року Керуючий Адвокатським бюро «Доманського Андрія».
З вересня 2015 року автор та ведучий щотижневої радіо – програми «За Законом Зобов’язані» («Голос Столиці»106 FM, в м. Києві).
Постійний експерт та консультант різних програм Ради Європи та Держдепартаменту США в Україні, а також залучається народними депутатами Верховної Ради Україна до законотворчої діяльності.
З грудня 2016 року Член Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області.
З грудня 2016 року Президент ГО «Академія Економіко-Правових наук».
Має наступні нагороди та подяки:
Подяка Спілки адвокатів України – «За високий професіоналізм, активну участь у розбудові адвокатури, сумлінність, відданість своїй справі» (2016);
Почесна відзнака Ради адвокатів Київської області – «За відданість адвокатської професії» (2017);
Подяка Ради адвокатів Київської області – «За законом зобов‘язані» краща радіопрограма адвоката» (2017);
Почесна відзнака Національної асоціації адвокатів України (2018).

18 лютого 2017 року на Звітно-виборчій конференції адвокатів Київської області обраний до складу Кваліфікаційної палати КДКА Київської області.
29 січня 2019 року на першому засідання нового складу Кваліфікаційної палати КДКА Київської області був переобраний Заступником голови Кваліфікаційної палати.