Доманський Андрій Олегович

Народився 16 лютого 1979 року, в місті Києві.

Розпочав свою трудову діяльність в 1998 році в Адвокатській колегії «Світло Істини», на посаді юриста. Згодом працював юрисконсультом та керівником юридичної служби на підприємствах різної форми власності.
В 2001 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет з відзнакою.
30 травня 2002 року склав іспит в Київській обласній кваліфікаційно – дисциплінарній комісії адвокатури та отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, з цього часу і почав займатись адвокатською діяльністю індивідуально.
З серпня 2014 року Керуючий Адвокатським бюро «Доманського Андрія».
З вересня 2015 року автор та ведучий щотижневої радіо – програми «По Закону Обязаны» («Голос Столиці»106 FM, в м. Києві)
Постійний експерт та консультант різних програм Ради Європи в Україні, в тому числі, був Керівником робочої групи з наукової роботи на тему: «Аналіз впливу проекту Закону України «Про державну службу» на інше законодавство України, порівняльний аналіз особливостей проходження державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, а також правового статусу співробітників державних органів та органів місцевого самоврядування», Центру сприяння інституційного розвитку державної служби при Головному управлінні державної служби України.
Постійно залучається народними депутатами Верховної Ради Україна до законотворчої діяльності.
З грудня 2016 року Член Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області.
18 лютого 2017 року на Звітно-виборчій конференції адвокатів Київської області обраний до складу Кваліфікаційної палати КДКА Київської області.
22 лютого 2017 на першому засідання Кваліфікаційної палати КДКА Київської області був обраний Заступником голови Кваліфікаційної палати.