Привітання з Днем народження для Голови Ради адвокатів Київської області Петра Бойка!

КДКА Київської області вітає з Днем народження Бойка Петра Анатолійовича, Голову Ради адвокатів Київської області.

Сьогодні, 30 липня 2021 року, День народження у Голови ради адвокатів Київської області – Петра Анатолійовича Бойка.
Шановний Петре Анатолійовичу, КДКА Київської області вітає Вас із Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, щастя, добра і благополуччя.
Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи. Бажаємо успіхів у адвокатській діяльності та органах адвокатського самоврядування! Ваш вклад у розвиток адвокатури визнаний державою і адвокатською спільнотою.

Ваше життя – це яскравий приклад чесного та сумлінного служіння адвокатурі, високої відповідальності за справу, енергійності та наполегливості. Освіченість, компетентність і величезна працездатність є складовими Вашого успіху.

Завдяки Вашому професіоналізму та харизмі адвокатура Київщини є гарним прикладом для всієї України.

Від щирого серця бажаємо Вам нових ідей та досягнень, Божого благословення у всіх Ваших справах та проектах. Нехай доля веде Вас шляхами мудрості добра та істини, дає Вам силу і натхнення до плідної праці для звеличення рідної адвокатури. Бажаємо Вам бадьорості духу та невичерпної життєвої енергії, однодумців у роботі, вірних друзів поряд та успіхів.

Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і вашій родині!

З повагою, голова, секретаріат та члени Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області.