В Білоцерківському міськрайсуді відкрилась кімната для адвокатів

17 лютого 2020 року відбулося відкриття кімнати для адвокатів у приміщенні Білоцерківського міськрайонного суду Київської області, розташованого за адресою 09100, м. Біла Церква, вул. Першотравнева, 4а. Ініціативу вдалося реалізувати спільними зусиллями адвокатури Київської області та голови Білоцерківського міськрайсуду Бобкової Ніни Володимирівни.

Мабуть кожен практикуючий адвокат, здійснюючи свою діяльність у приміщеннях судів, неодноразово зіштовхувався з незручностями через відсутність робочого простору в судах.
«Вивчення адвокатом матеріалів справ в суді вимагає тиші та концентрації уваги. Звісно ж, відсутність спеціально відведених для цієї мети кімнат ускладнює роботу адвоката, а часто робить її неможливою, від чого в кінцевому результаті страждає Клієнт.
              Відсутність у адвокатів доступу в приміщеннях судів до елементарної офісної техніки (ксерокс, телефон) теж є серйозною перешкодою для їх ефективної роботи. Так не повинно бути, цю ситуацію необхідно виправляти. В органах адвокатського самоврядування Київської області й надалі вестимуть постійну та планомірну роботу, аби в кожному суді нашої області з’явились такі кімнати для адвокатів», – зазначили в спільному коментарі голова Ради адвокатів регіону Петро Бойко та голова КДКА Володимир Поліщук.
Кімнатою мають право користуватись всі адвокати, які приймають участь в судових процесах в Білоцерківському міськрайсуді.