Зінченко Олександр Васильович.

Зінченко Олександр Васильович.

Закінчив Національний університет державної податкової служби України і отримав базову вищу освіту за спеціальністю «Правознавство». Бакалавр права, спеціалізація – податкове право.

Закінчив Київський національний університет імені Вадима Гетьмана і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство». Магістр права, спеціалізація – правове регулювання економіки.

Трудову діяльність розпочав в Солом’янському районному суді міста Києва.

Згодом працював юрисконсультом, заступником керівника юридичної служби, заступником директора з юридичних питань на підприємствах різної форми власності.

14 грудня 2011 року склав іспит в Київській обласній кваліфікаційно – дисциплінарній комісії адвокатури та отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, з цього часу і почав займатись адвокатською діяльністю індивідуально.

З квітня 2014 року адвокат-партнер в Адвокатському об’єднанні «Тріумф».

Спеціалізується у галузях цивільного, господарського, земельного, податкового права, у вирішенні судових спорів в адміністративних і господарських судах. Має значний досвід представництва інтересів клієнтів у корпоративних відносинах.

26 січня 2019 року на Конференції адвокатів Київської області обраний до складу Кваліфікаційної палати КДКА Київської області