“EVRIS-Київщина” стала переможцем ІІІ Турніру з футзалу «Кубок Голови Ради адвокатів Київської області»

“Два дні шалених змагань, справжнього спорту, боротьби до останніх секунд позаду. Третій щорічний турнір з футзалу серед адвокатів «Кубок Голови Ради адвокатів Київської області» офіційно завершено. Переможцем турніру стала наша команда – EVRIS-Київщина! Але найцінніше для нас – не кубок переможця, а щирі посмішки наших друзів і колег, атмосфера єдності всієї адвокатської спільноти України, боротьба до останньої секунди та чисті емоції після гри! Щиро дякуємо нашим друзям зі всієї України! Всім, хто взяв участь у змаганнях на футбольному полі. Всім, хто знайшов час та можливості підтримати свою улюблену команду з трибун. Просто величезна подяка всім, хто був з нами ці неймовірні два дні! Нехай завжди перемагає футбол! EVRIS-Київщина грає для вас!”, – ось такими щирими словами на своїй сторінці у Фейсбук подякували своїм вболівальникам адвокати-гравці команди.

Організація турніра пройшла на високому рівні, а самі змагання були насиченими на події та справжній спортивний дух. Вболівальники стали свідками й серій пенальті, й розгромних рахунків, й безкомпромісних нічиїх, й волевих перемог.

Кожна з команд – призерів, а це не лише “рідна” футбольна команда адвокатів Київської області, але й гості з Рівного, Запоріжжя та м. Києва, вартували того аби стати переможцями, настільки високу вправність та жагу  до перемоги вони демонстрували. Але вдача посміхається найсильнішим.

Тож ще раз наші найщиріші привітання для “EVRIS-Київщина”!