Привітання з Днем народження для Голови Ради адвокатів Київської області Петра Бойка!

КДКА Київської області вітає з Днем народження Бойко Петра Анатолійовича, Голову Ради адвокатів Київської області.

Шановний Петре Анатолійовичу,

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

З нагоди Дня народження прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, гарного настрою, благополуччя, та родинного затишку.

Хочемо висловити свою повагу та вдячність за справжнє задоволення працювати поряд із Вами. Винятковий професіоналізм, доброзичливість та відвертість у особистому та професійному спілкуванні, вміння розкрити найкращі якості та цінувати кожну людину, яка знаходиться поруч, відкритість та доступність для спілкування незалежно від чинів та посад – це лише невеличка частина Ваших загальновизнаних чеснот, завдячуючи яким, Ви здобули повагу та визнання колег по адвокатському цеху і друзів. А тому вони залишаться з Вами назавжди.

Завдяки Вашим особистим зусиллям та таланту організатора, успішно працює на ниві захисту прав адвокатів Рада адвокатів Київської області. Ваша наполегливість та завзятість у розбудові справжньої і незалежної української адвокатури є прикладом для усіх нас.

Бажаємо, щоб властиве Вам високе почуття відповідальності за доручену справу разом з досвідом і невичерпною енергією і надалі служили вірними помічниками у вашій праці.
 
Нехай у серці завжди живе надія, а квіти, увага і посмішки, які Вам дарують у цей день, не закінчуються ніколи!

Бажаємо, щоб успіх і натхнення були Вашими одвічними супутниками та соратниками у здійсненні усіх Ваших починань, а мудрість і життєвий досвід продовжували народжувати нові ідеї, які б неодмінно втілювалися на благо адвокатів Київської області!

З повагою, голова, секретаріат та члени Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області.