УВАГА! ШАХРАЇ!

УВАГА! ШАХРАЇ!

Повідомляємо, що останнім часом зустрічаються випадки надсилання листів від Національної асоціації адвокатів України про призначення складання іспиту в КДКА Київської області, та сплати суми внеску за складання іспиту, а також сплати за проходження попереднього стажування на реквізити ТОВ “Ревізор”.
Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області офіційно повідомляє, що ніяких листів, як від свого імені так і від Національної асоціації адвокатів України з проханням  сплачувати кошти за складання іспиту не розсилає,  попереднє стажування законом не передбачене,  всі реквізити вказані в розісланих листах та самі листи є фіктивними і не мають відношення до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області та Національної асоціації адвокатів України.

Офіційна інформація щодо складання іспиту та всі банківські реквізити знаходяться на сайті КДКА Київської області. Список осіб, які допущені до складення кваліфікаційного іспиту в КДКА Київської області публікуються виключно на  офіційному сайті комісії.

Національна асоціація адвокатів України, стосовно зазначених шахрайських дій, вже звернулась до правоохоронних органів.