Заходи партнерів: “НОВІ ПРОЦЕСУАЛЬНІ КОДЕКСИ 2018. Господарський процес за новими правилами. Зміни до КПК України. Аналіз законодавства та перша судова практика”

ТОВ “ВіеНеС” запрошує  взяти участь в семінарі з підвищення кваліфікації,

що відбудеться 31 березня 2018 року у місті Києві

на тему:

НОВІ ПРОЦЕСУАЛЬНІ КОДЕКСИ 2018.Господарський процес за новими правилами. Зміни до КПК України. Аналіз законодавства та перша судова практика

Заздалегідь приймаються письмові запитання слухачів

для надання відповідей в ході або по закінченню семінару.

Лектори:

Васильченко Тетяна Вікторівна

  • Суддя господарського суду міста Києва
  • Кандидат юридичних наук
  • Член Асоціації розвитку суддівського самоврядування України
  • Член Асоціації суддів господарських суддів України
  • Викладач Національної школи суддів України
  • Автор статей опублікованих в провідних українських виданнях

Іванов Андрій Петрович

  • В.О. Голови Яремчанського міського суду Івано-Франківської області
  • Суддя Перевальського районного суду Луганської області.
    Член Правління Асоціації розвитку суддівського самоврядування.
  • Член  Комітету захисту прав людини при Національній асоціації адвокатів України.
  • Автор статей опублікованих в провідних українських виданнях.
  • Бездоля Юлія Сергіївна
  • Cуддя Господарського суду Одеської області
  • Викладач та розробник тренінгів Національної школи суддів України, автор наукових публікацій.
  • Засновник та член Правління Асоціації розвитку суддівського самоврядування України.
  • Секретар Асоціації суддів господарських судів України.

Основні питання до розгляду:

Блок №1

  1. Юрисдикція господарських судів в т.ч. щодо кількох пов’язаних між собою вимог.
  2. Представництво в господарському процесі.
  3. Стадійність в господарському процесі.
  4. Нові ролі суддів господарських судів. Суддя – медіатор. Мирова угода або врегулювання спору за участю судді? Яку процедуру обрати? Суддя – арбітр ( ст. 14 ГПК). Забезпечення принципу змагальності. Санкції.
  5. Процесуальні документи, з якими учасники справи можуть викладати свою позицію в суді. Строки подання. Загальні вимоги до форми та змісту письмової заяви, клопотання, заперечення.
  6. Залишення заяви без руху – новий інститут господарського процесу.
  7. Спрощення та процедури розгляду нескладних та малозначних справ в господарському процесі. Розгляд справ без виклику сторін (письмове провадження).
  8. Наказне та спрощене позовне провадження в господарському процесі. Особливості. В яких випадках доцільно використовувати той чи інший вид. Новели стадій судового провадження.
  9. Забезпечення підготовки та розгляду складних справ.
  10. Новели в сфері доказування в господарських спорах. Нові види доказів. Які документи тепер необхідно подавати до суду в процесі доказування. Формування пакету доказів. Подання доказів. Показання свідків як субсидіарне джерело доказів. Висновок експерта в галузі права.
  11. Дієві механізми забезпечення позову та доказів: законодавчі новели. Розширення прав позивача на застосування заходів забезпечення позову. Застосування заходів забезпечення позову. Система «стримань» та «противаг». Зустрічне забезпечення – новела процесуального законодавства. Визначення, розмір, скасування зустрічного забезпечення.
  12. Впровадження «Електронного суду» Вчинення процесуальних дій через засоби електронного зв’язку з урахуванням безпеки та ідентифікації. Звернення до суду в електронній та паперовій формах. Участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. Застосування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи в судах.
  13. Механізм запобігання зловживанню процесуальними правами. Запобігання умисному затягуванню чи перешкоджанню розгляду справ, “позовам – клонам” поданню завідомо безпідставного позову, необґрунтованому об’єднанню позовних вимог, тощо.
  14. Судові витрати. Види, склад та розмір судових витрат. Ефективна компенсація судових витрат. Новели компенсації судових витрат. Порядок доказування розміру судових витрат, їх ефективного розподілу. Заперечення судових витрат, які заявив до відшкодування інший учасник процесу. Нові процесуальні інститути забезпечення та попередньої оплати судових витрат. Можливість вирішення питання щодо судових витрат окремо, після вирішення справи по суті. Судовий збір як економічний стимул для сторін використовувати нові процедури розгляду справи (ставки судового збору при зверненні в порядку наказного провадження, подання позову в електронній формі, досягнення примирення без судового рішення).

Блок №2

  1. Повноваження слідчого судді при застосуванні заходів забезпечення кримінального провадження особливості щодо меж територіальної юрисдикції за місцем реєстрації органу досудового розслідування.
  2. Підстави проведення експертизи, порядок залучення експерта та розгляд слідчим суддею клопотання про залучення експерта.
  3. Новели КПК щодо порядку продовження строку досудового розслідування слідчим суддею.
  4. Особливості та зміни щодо порядку оскарження дій чи бездіяльності слідчого або прокурора під час досудового розслідування.

Блок №3

  1. Особливості та зміни щодо порядку оскарження дій чи бездіяльності слідчого або прокурора під час досудового розслідування.
  2. Всі необхідні документи видаємо при реєстрації.

УВАГА!!! Обов’язкова попередня реєстрація !!! (на офіційному сайті, за номером телефону або електронною поштою)

При реєстрації важливо вказати яким чином Ви будете проводити оплату. Якщо Вам необхідні всі підзвітні документи (акти виконаних робіт, договір) тоді оплата проводиться на підприємство, рахунок Ви зможете отримати після реєстрації або ж завантажити на нашому сайті. Якщо Вам достатньо сертифікату про участь у семінарі, тоді Ви зможете здійснити оплату на картку фізичної особи ПРИВАТ БАНКУ. Надсилайте запит для уточнення реквізитів на електронну пошту, що вказана нижче.

ВАЖЛИВО!!!

Є можливість почути відповіді на Ваші запитання. Якщо Ви хочете отримати їх на семінарі, відправляйте попередньо на вказану нижче електронну пошту, щоб лектор розрахував час та доступно Вам відповів. Програма буде доповнена всіма актуальними питаннями на день проведення семінару. Для учасників з інших регіонів, при необхідності, пропонуються додаткові послуги по перебуванню у м. Києві (допомога з поселенням, тощо) Після семінару кожному учаснику надається конспект в електронному вигляді з усіма матеріалами. Кожний учасник отримає сертифікат про підвищення кваліфікації, акредитований Експертною радою з питань акредитації та сертифікації НААУ , де буде вказано тривалість семінару годин (5 балів).

Семінар відбудеться :

31 березня 2018р. м. Київ, вул.   Інститутська 4,  Конференц-зал готелю «Україна»

(станції метро “Майдан Незалежності” та “Хрещатик)

Посилання на місце розташування – http://ukraine-hotel.kiev.ua/ua/contacts/location

Реєстрація з 11:30 год.

Час проведення (офіційна частина) з 12:00 до 18:00 год.

Обід в ресторані з 14:30-15:30 год.

Обов’язкова попередня реєстрація!

Вартість участі у семінарі 1280 грн.

  1. До вартості входить:
  2. Повний день навчання, консультацій
  3. Відповіді на запитання (прохання сформулювати заздалегідь)
  4. Конспект семінару
  5. Набір ділових аксесуарів (ручка, зошит для запису)
  6. Обід в ресторані
  7. Сертифікат про підвищення кваліфікації, акредитований Експертною радою з питань акредитації та сертифікації НААУ

З питань участі в семінарі, звертайтесь в головний офіс за телефонами

м. Київ тел. (044) 332-72-73

моб. Life+38063-431-08-99

моб. MTC +38066-038-46-47

моб. Київстар +38067-813-19-98

електронна пошта: vns.lviv@gmail.com