«Золотий карась адвокатури-2018»: буде весело, смачно та спортивно!

Цікаве дозвілля, конкурси, риболовля і адвокатська юшка – таким запам’ятався у 2017 році конкурс “Золотий карась адвокатури”. Цього року традицію буде продовжено!

Скажіть, хто в підлітковому віці не захоплювався рибальством, якщо поталанило жити поблизу озера, річки чи якогось там ставка? Та, мабуть, кожен з нас. Бо що може зрівнятися із тим напливом емоцій, коли, після годинного чекання і майже безнадії щось впіймати, поплавок раптом оживає, витанцьовує на воді, а ви тільки чекаєте тієї миті, коли він раптом зникне і можна буде підсікти. Скільки за той час очікування перейшло у вашій уяві заманливих картинок, що цього разу таки вхопиться давно омріяний величезний короп, або ж щука чи навіть володар річкового виру – сом. Здебільшого, ті мрії не збувалися. Терпіння закінчувалося: «Не клює сьогодні»: не той день, не така погода, не така наживка. Все це вже – непереконливі аргументи домашнім, що підсміхалися, мовляв, півдня протратив і навіть риб’ячого хвоста не приніс. Вони нічого не розуміли. Що їм було пояснювати, що оті години, коли, прикипівши до поплавка, ти чекаєш, коли ж нарешті та риба порозумнішає і для тебе усміхнеться щастя, коли вона, багатокілограмова, таки вхопить твою найкращу наживку, це не даремна трата часу, а висока естетична насолода, своєрідне змагання: хто кого обдурить…

Ой, скільки ще цікавого про все це розповідатимуть 8 вересня 2018 року кожен з учасників ІІІ фестивалю «Золотий карась адвокатури», який відбудеться під егідою Ради адвокатів Київської області.

Деталі про умови реєстрації можна прочитати за посиланням.

А поки нагадаємо, як проходило свято минулого року.