Детективів, які побили адвоката, притягнуто до відповідальності.

Співробітників НАБУ, які під час обшуку, застосовуючи фізичну силу, заважали адвокату надавати правничу допомогу його клієнту, притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Знадобилося три місяці, аби Управління внутрішнього контролю Національного бюро провело службове розслідування щодо порушення професійних прав адвоката, передає «Закон і Бізнес» .

Його висновки передали на розгляд Дисциплінарної комісії. Члени комісії надали відповідні висновки на розгляд Директорові НАБУ для ухвалення рішення.

Двох детективів Головного підрозділу детективів НАБУ, яких викрили на перешкоджанні здійсненню професійної діяльності адвоката, притягнуто до дисциплінарної відповідальності. До одного з них, керівника відділу детективів, застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді попередження про неповну службову відповідність. Другому детективу цього ж відділу оголошено догану. Також до дисциплінарної відповідальності притягнуто працівника Управління спеціальних операцій. Відповідні накази Директор Національного бюро підписав 3-6 травня 2019 року.

Нагадуємо, що події, які стали приводом для  звернення щодо перешкоджання адвокатській діяльності, відбулися 25 січня. Під час проведення обшуку представниками Національного антикорупційного бюро України було порушено права адвоката Дениса Шкаровського. Детективи повністю заблокували адвокату доступ до приміщення, де здійснювався обшук, та застосували фізичну силу для перешкоджання комунікації із клієнтом.