В Білій Церкві жорстоко побито адвоката: ситуація взята на контроль.

20.05.2019 року приблизно о 13:00 годині у м. Біла Церква групою осіб було вчинено напад на адвоката НЕСВІТАЙЛО Олексія при виконанні останнім своїх професійних обов`язків.

Адвокату завдано чисельних тілесних ушкоджень, зламано щелепу, вибито зуби, знищено особисте майно адвоката.

За вказаним фактом до Білоцерківського ВП ГУ НП в Київській області подано заяву про вчинення кримінального правопорушення.

Вказану подію взято на особистий контроль Головою Ради Київської області Петром Бойко.

Разом з тим Голова РАКО обурюється з приводу відсутності адекватної та миттєвої реакції правоохоронців на такі свавільні дії проти адвокатів. Ось що Петро Бойко написав в коментарі під відео, на якому заснято момент побиття адвоката: “Біда нашої України, що правоохоронна система не працює. За відсутності миттєвої реакції на правопорушення, через байдужість і непрофесіоналізм на вулиці знову, як в лихі 90-ті, заправляють молодчики! Нинішні часи – це рай для злочинців, вони почуваються добре і в безпеці. І це не результат хорошої роботи адвокатів, а просто наслідки бездіяльності міліції та прокуратури. Більше того, вони вже частіше і частіше працюють одною командою. Якщо вже б‘ють адвокатів і жодної належної реакції, а саме: не встановлені та не затримані причетні до цього особи, то хіба це не доказ спайки бандитів і міліціонерів?”

Комітетом захисту прав адвокатів Київської області створено групу для надання допомоги колезі.