Відтепер пройти до приміщення суду можна також за посвідченням адвоката

Змінено правила допуску до приміщень судів. Тепер пройти до приміщення суду можна також за посвідченням адвоката. Про це йдеться у відповіді ДСАУ на лист НААУ, передає «Закон і Бізнес».

Як повідомили в НААУ, за зверненням Національної асоціації адвокатів України Державна судова адміністрація України внесла зміни до Правил пропуску осіб до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя і транспортних засобів на їх територію. Зокрема, до переліку документів, за якими допускатимуть у приміщення судів, додано посвідчення адвоката України.

«З метою ідентифікації осіб, які прибули до суду, іншого органу або установи системи правосуддя, їх пропуск здійснюється на підставі документу, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт для виїзду за кордон, посвідчення адвоката України, національного посвідчення водія України, пенсійного посвідчення, іншого офіційного документу, що містить фотокартку особи та печатку установи, яка видала документ)», — йдеться у листі.

Нагадаємо, після того, як 22 листопада 2019 року були оприлюднені нові Правила пропуску осіб до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя й транспортних засобів на їх територію, НААУ скерувала лист до ДСАУ, в якому наголошувала, що посвідчення адвоката України – це офіційний документ.

Закон і Бізнес