До уваги адвокатів Київської області: 17 лютого – збори з обрання делегатів, 18 лютого – Звітно-виборча Конференція!

До уваги делегатів, які будуть обрані 17.02.2017 року на зборах адвокатів Київської області!

18 лютого – Звітно-виборча Конференція!

Відповідно до рішення Ради адвокатів Київської області № 44 від 26.01.2017 року та Регламенту конференції адвокатів Київської області, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 17 листопада 2016 року №269, Рада адвокатів Київської області повідомляє про те, що Звітно-виборча Конференція адвокатів Київської області  відбудеться 18 лютого 2017 року об 11-й годині в майновому комплексі «Президент Готель», зал «Європейський», за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 12.

Початок реєстрації:  10.00

Закінчення реєстрації:  10.50

Початок конференції:  11.00

Делегатами Конференції є адвокати Київської області, які були обрані на зборах адвокатів Київської області 17.02.2017 року.

Порядок денний

Звітно-виборчої Конференції адвокатів Київської області

 1. Звіт Голови Ради адвокатів Київської області.
 2. Звіт Голови КДКА Київської області.
 3. Висновок ревізійної комісії адвокатів Київської області.
 4. Висновок представника адвокатів Київської області у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.
 5. Висновок представника адвокатів Київської області у Раді адвокатів України.
 6. Обрання Голови КДКА Київської області на новий строк.
 7. Обрання членів кваліфікаційної та дисциплінарної палат КДКА Київської області на новий строк.
 8. Обрання Голови Ради адвокатів Київської області на новий строк.
 9. Обрання членів Ради адвокатів Київської області на новий строк.
 10. Обрання Голови ревізійної комісії адвокатів Київської області на новий строк.
 11. Обрання членів ревізійної комісії адвокатів Київської області на новий строк.
 12. Обрання представника адвокатів Київської області у Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури на новий строк.
 13. Обрання представника адвокатів Київської області у Раді адвокатів України на новий строк.
 14. Затвердження штатного розпису і кошторису КДКА Київської області.
 15. Затвердження штатного розпису і кошторису Ради адвокатів Київської області.

Для реєстрації делегату Конференції необхідно пред’явити свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи документ, що посвідчує особу.

Як стати делегатом звітно-виборчої конференції

Нагадуємо, що взяти участь у Конференції зможуть лише Делегати, які будуть обрані на відповідних зборах адвокатів 17 лютого!

Збори адвокатів регіону з обрання делегатів ЗВІТНО-ВИБОРЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ розпочнуться 17 лютого 2017 року об 11.00. Квота представництва складе 1 адвокат від 25.

Початок реєстрації адвокатів: 10-00 год.

Закінчення реєстрації адвокатів – 10-50 год.

Обрання делегатів відбуватиметься на зборах адвокатів, які проводитимуться за наступними адресами:

1. Для адвокатів, робоче місце яких зареєстроване в Оболонському районі міста Києва, Подільському районі міста Києва, Дарницькому районі міста Києва, Деснянському районі міста Києва, Печерському районі міста Києва, Голосіївському районі міста Києва, Солом’янському районі міста Києва, Святошинському районі міста Києва, Дніпровському районі міста Києва збори проводяться в приміщенні ДП Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик

Для адвокатів Шевченківського району міста Києва – збори проводяться в приміщенні Національної спілки кінематографістів України «Будинок Кіно», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського,6.

2. Для адвокатів із робочим місцем у м. Бровари, Баришівський район, Броварський район, м. Славутич, м. Бориспіль, Бориспільський район, Згурівський район, Яготинський район, м. Березань, м. Переяслав-Хмельницький збори проводяться за адресою: м. Бровари, бул. Незалежності, 4, МКЦ “Прометей”.

3. Для адвокатів з адресою реєстрації робочого місця у м. Біла Церква, Білоцерківський район, Богуславський район, Володарський район, Рокитнянський район, Сквирський район, Ставищенський район, Таращанський район, Тетіївський район збори проводяться в приміщенні конференц-залу Київської обласної (регіональної) торгово-промислової палати, що знаходиться за адресою: м. Біла Церква, вул. С.Наливайка, 13, 4-й поверх.

4. Для адвокатів м. Ірпінь, Бородянського району, Вишгородського району, Іванківського району, Києво-Святошинського району, Макарівського району, м. Буча збори проводяться в приміщенні м. Ірпінь, вул. Северинська (Жовтнева),118-А Конференц-Хол «Ірпінь» Зал «Консул»

5. Для адвокатів в м. Обухів, Кагарлицькому районі, Миронівському районі, Обухівському районі, м. Ржищів збори проводяться в приміщенні Обухівського районного центру культури і дозвілля, що знаходиться за адресою: м. Обухів, вул. Київська,117.

6. Для адвокатів м. Васильків та Васильківського району збори проводяться в малому залі Дитячої школи мистецтв, що знаходиться за адресою: м. Васильків, вул. Володимирська, 1-а.

7. Для адвокатів м. Фастів та Фастівського району збори проводяться в приміщенні юридичної консультації за адресою: м. Фастів, вул. Івана Ступака, 7.

Щодо порядку проведення зборів та конференції – Див. матеріал у Додатках

Скачати файли:
 Витяг з протоколу про проведення зборів та конференції 2017