31 березня 2018 року – Конференція адвокатів Київської області!

Відповідно до рішення Ради адвокатів України №9 від 08.02.2018 р. та рішення Ради адвокатів Київської області  №55 від 15.02.2018 року Рада адвокатів  Київської області повідомляє про те, що Конференція адвокатів Київської області  відбудеться 31 березня 2018 року об 11-й годині в майновому комплексі «Президент Готель»зал «Європейський», за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна, 12.

 

 

Початок реєстрації:  10.00

Закінчення реєстрації:  10.50

Початок конференції:  11.00

 

Делегатами  Конференції є адвокати Київської області, які були обрані на загальних зборах адвокатів Київської області 31.03.2018 року.

 

Порядок денний

Конференції адвокатів Київської області

1. Розгляд та затвердження звіту Голови Ради адвокатів Київської області про роботу РАР.

2. Розгляд та затвердження звіту Голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області про роботу КДКА.

3. Розгляд та затвердження висновку Ревізійної комісії адвокатів Київської області.

4. Розгляд та затвердження висновку представника адвокатів регіону у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

5. Розгляд та затвердження висновку представника адвокатів регіону у складі Ради адвокатів України.

6. Затвердження штатного розпису і кошторису Ради адвокатів Київської області на 2018 рік.

7. Затвердження штатного розпису і кошторису КДКА Київської області на 2018 рік.

8. Різне.

 

Для реєстрації делегату Конференції необхідно пред’явити свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи документ, що посвідчує особу.

 

Кожен адвокат додатково отримає на свою електронну пошту повідомлення про те, де він зможе взяти участь у зборах (відповідно до розташування робочого місця, зазначеного в ЄРАУ).

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що у Конференції адвокатів Київської області зможуть взяти участь делегати, які будуть обрані на зборах адвокатів 30.03.2018 року. 

Квота представництва складе 1 адвокат від 25.

Щодо порядку проведення зборів та Конференції – Див. матеріал у Додатках

скачати файли: