Анонс правових подій тижня 23 – 27 жовтня.

Цього тижня ВРП розгляне подання про призначення суддів. А ВККС – справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів. У Києві пройдуть два форуми: фінансовий та з корпоративного права. Про ці та інші події читайте в анонсі від «ЗіБ».

 

23 жовтня

Засідатиме друга дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя. Заплановано розглянути 6 дисциплінарних справ та одну скаргу. У столиці працюватиме комітет з альтернативних вирішень спорів Асоціації правників України. Обговорюватиметься новий регламент Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України, а також тренди і новели регламентів провідних арбітражних інституцій.

У Києві розпочнеться підготовка суддів судових палат у кримінальних справах апеляційних судів. Курс з підтримання кваліфікації, що триватиме 5 днів, проводить Національна школа суддів. Цього ж дня у Чернівцях стартує аналогічне навчання для суддів місцевих загальних судів, а у Дніпрі — для суддів місцевих господарських судів.

24 жовтня

Збереться на засідання Вища рада правосуддя. Вона розгляне питання щодо внесення подань Президенту про призначення 4-х та відрядження одного судді, а також 2 скарги на рішення дисциплінарних палат та заяву про порушення прокурором із Львівської області вимог щодо несумісності. У столиці пройде конференція «Медіа-право 2017». Її організовують Асоціація правників України спільно з Індустріальним телевізійним комітетом. Учасники обговорять результати та перші наслідки введення мовного квотування, актуальний стан та плани щодо боротьби з піратством, законодавчі аспекти розміщення реклами в Інтернеті.

25 жовтня

Вища кваліфікаційна комісія суддів працюватиме у складі колегій. Вона розглядатиме залишки справ про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності. У столиці засідатиме комітет з податкового та митного права Асоціації правників України. Обговорюватимуться можливі засоби боротьби з відмовою у реєстрації податкових накладних, зокрема адміністративне чи судове оскарження. У Києві збереться круглий стіл «Медична реформа: шляхи здійснення і вплив на фармацевтичний сектор». Його проводить комітет з фармацевтичного права Асоціації правників України.

26 жовтня

Вища кваліфікаційна комісія суддів працюватиме у пленарному складі. Переглядатимуться рішення колегій щодо допуску осіб до участі в оголошеному комісією доборі кандидатів на посаду судді. Засідатиме третя дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя. Вивчатимуться 19 скарг на дії суддів та 4 дисциплінарні справи. У столиці пройде засідання комітету з питань ЗМІ та рекламного права Асоціації правників України. Обговорюватиметься питання застосування мовних квот на телебаченні.

27 жовтня

На чергове засідання збереться Вища рада правосуддя. Вирішуватиметься, як реагувати на повідомлення про втручання, що надійшли з 9 судових установ. Також Рада розгляне дві скарги на рішення дисциплінарних палат та питання про звільнення 2-х суддів на підставі п.3 ч.6 ст.126 Конституції. У Києві відкриється ІІ фінансовий форум Асоціації адвокатів України. Він є зручним майданчиком для міжнародних експертів, представників бізнес-спільноти та правників для обговорення напрямів розвитку фінансового ринку та спільних резолюцій форуму. У столиці пройде XI щорічний форум з корпоративного права. Учасники заходу, що організовує Асоціація правників України, говоритимуть про стан справ та перспективи галузі, аналізуватимуть прийняті закони та досвід їх застосування.

Закон і Бізнес