Апеляційний суд Києва підтвердив законність перебування В.Поліщука на посаді голови КДКА Київської області

Сьогодні, 12 грудня 2016 року, Апеляційний суд міста Києва відновив справедливість у скандальній справі стосовно того, хто є справжнім головою КДКА Київської області. Суд скасував ухвалу Подільського районного суду міста Києва про забезпечення позову по справі №758\12440\16-ц. Нагадаємо, що за цією ухвалою фактично був вирішений по суті спір між адвокатом Ковбасінською Г. В.та Конференцією адвокатів Київської області (але чомусь в особі голови Ради адвокатів Київської області Петра Бойко) про законність зняття з посади голови КДКА пані Ковбасінської та обрання замість неї головою Володимира Поліщука.

На підставі оскаржуваної ухвали, державним реєстратором – начальником відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Березанської міської ради Бриковим Олександром Сергійовичем було проведено реєстраційну дію: державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, а саме: внесено відомості про Ковбасінську Галину Василівну як керівника Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області замість обраного на позачерговій Конференції адвокатів Київської області, що відбулася 10.09.2016, Поліщука Володимира Анатолійовича.

В результаті таких дій та цієї ухвали, адвокатом Ковбасінською навіть був ініційований прийом незаконних іспитів для юристів, які бажають отримати свідоцтво про заняття адвокатською діяльністю.

Відтепер єдиним легітимним та законним головою КДКА Київської області слід вважати лише Поліщука В.А.