НААУ створила Комітет з інформаційної політики

Рада адвокатів України створила Комітет з питань інформаційної політики як дорадчий колегіальний орган при НААУ.

Комітет утворений з метою інформаційного суверенітету НААУ та органів адвокатського самоврядування, сприяння поширенню суспільно важливої інформації про діяльність адвокатури, забезпечення функціонування інформаційних ресурсів НААУ та органів адвокатського самоврядування.

Комітет націлений як на висвітлення діяльності адвокатури, так і на забезпечення захисту інформаційного простору від зовнішніх впливів.

У ході обговорення цього питання йшлося про порушення адвокатами правил адвокатської етики в соцмережах, коли допускаються некоректні висловлювання стосовно один одного, політичні оцінки, навішування ярликів та ототожнення адвокатів з їхніми клієнтами.

Робоча група НААК працює над змінами до Правил адвокатської етики, відповідно до яких буде розроблено окремий розділ про правила спілкування адвокатів в соцмережах на основі міжнародного досвіду ІВА.

Робоча група відкрита до пропозицій щодо змін до Правил адвокатської етики, і кожен адвокат може направити їх на загальну електронну адресу НААУ info@unba.org.ua