НААУ та система БПД домовилися про співпрацю.

Національна асоціація адвокатів України та Координаційний центр з надання правової допомоги уклали Меморандум про співпрацю, що передбачає проведення спільних заходів з підвищення кваліфікації адвокатів.

Документ підписали Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова та директор Центру Олексій Бонюк, передає «Закон і Бізнес» з посиланням на НААУ.

Меморандум передбачає проведення спільних заходів з підвищення кваліфікації адвокатів. До цих активностей сторони можуть залучати навчальні та наукові заклади, міжнародні, благодійні, громадські організації. Відповідно до Меморандуму, сторони надаватимуть сприяння спільній організації заходів з підвищення кваліфікації радами адвокатів регіонів та Вищою школою адвокатури при НААУ, регіональними центрами БПД.

Меморандумом передбачено, що до заходів Коордцентру можуть залучатися усі адвокати, незалежно від того, чи включені вони до реєстру адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу. Проте, адвокати з цього реєстру мають переважне право участі.

Акредитація та сертифікація осіб, заходів, професійних програм Координаційного центру є безоплатною. За результатами заходів Коордцентру адвокати отримують сертифікати про підвищення кваліфікації. Одна академічна година зараховується як один бал.

Меморандум також передбачає інформаційну взаємодію між сторонами.

Документ укладений на 5-річний період і може бути продовжений автоматично.

Закон і Бізнес