Програма складання адвокатського іспиту буде змінена?

У відповідності до Рішення РАУ від 15 грудня 2017 року  № 279 Радою адвокатів України створено Робочу групу з оновлення Програми складання кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 № 68, з метою приведення її у відповідність до змін у чинному законодавстві України.

Кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури регіонів в термін до 20 січня 2018 року мають підготувати і подати до Секретаріату Вищої дисциплінарної комісії адвокатури пропозиції для оновлення та вдосконалення Програми складання кваліфікаційного іспиту.

Робоча група систематизує пропозиції, підготує узгоджений проект змін до Програми складання кваліфікаційного іспиту і подасть на розгляд Ради адвокатів України для її затвердження.

Згідно з рішенням від 15 грудня 2017 року № 280 Ради адвокатів України встановлено, що до затвердження Програми складання кваліфікаційного іспиту в новій редакції, КДКА регіонів будуть проводити кваліфікаційні іспити відповідно до Програми складання кваліфікаційного іспиту в редакції рішення Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 № 68, із застосуванням змін у чинному законодавстві України станом на день складання іспиту.

Джерело