РАУ встановила новий розмір оплати за кваліфіспити

Рада адвокатів України встановила новий розмір оплати за складання кваліфікаційного іспиту в зв’язку з внесенням змін до Податкового кодексу (закон № 1791-VIII від 20 грудня 2016 року), які стосувалися закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Відповідне рішення ухвалено на засіданні РАУ 3 лютого в Харкові.

РАУ встановила плату за складання кваліфікаційного іспиту у розмірі трьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, установлених законом на день подання особою заяви про допуск до складання кваліфікаційного іспиту. Сума оплачується на банківські рахунки кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури відповідного регіону (КДКА) та Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (ВКДКА) двома платежами, згідно наступного розподілу. При цьому 80% від встановленого розміру перераховується КДКА регіону; 20% – на поточний рахунок ВКДКА.

З моменту прийняття цього рішення втрачають чинність рішення Ради адвокатів України від 17 грудня 2012 року № 25 (в частині щодо розміру плати за складання кваліфікаційного іспиту) та від 11 червня 2016 року № 143 (в частині щодо порядку здійснення плати за складання кваліфікаційного іспиту).